Září 2008

xScene small Picturesx

14. září 2008 v 12:58 | mrsprincess11 |  *Scene*
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz
Glamorous-Teenager.blog.czGlamorous-Teenager.blog.cz

xScene-girlsx

14. září 2008 v 12:55 | mrsprincess11 |  *Scene*
SCENE GIRLS - Hloupé holky posedlé módou?
Tmavé oční linky a rozcuchané vlasy jsou základem!
Slyšeli jste již někdy o pojmu "Scene girl"? Jde o slečnu s rozcuchanými vlasy, černými linkami kolem očí, profilem na Myspace.com, tričkem s motivem Hello Kitty a touhou vyčnívat z davu za každou cenu. Snaha o originalitu, puberťácké hledání "kdo vlastně jsem" nebo jen póza, která za dva měsíce přestane bavit?
Komunikační server Myspace.com je doslova zavalen náctiletými slečinkami, které chtějí mít spoustu přátel, ukazovat svoje fotky světu, poslouchat dobrou muziku a prostě někam patřit. Většina podlehne nějakému hloupému módnímu trendu a snaží se stylizovat do nepřirozeně působícího vzezření, které je právě trendy. Po návalu ubrečených emo dívek jsou tu stejně zmalované, ale o něco veselejší scene girls.
Jak se stát správnou scene girl?
Nejdůležitějším krokem je radikálně změnit svou image. Základem je výrazný, tmavý make up. Černá tužka na oči (pro ty které nemají tolik času se malovat poslouží dobře i černý lihový fix), černé stíny, černá řasenka, černé umělé řasy. Ničím nešetřete, nanášejte obrovské množství, nebojte se, že linka nebude zcela rovná nebo že přetáhnete, protože stejně všechno rozmažete do šedivočerné skvrny, která by měla zdůraznit váš pohled. Pokud stále nevíte, jak na to, video ve kterém ze sebe dělá mladá sympatická holka scene girl, vám napoví.
Nalíčení máte hotové. Teď je na řadě účes. Cílem vašeho snažení je vypadat, jako byste právě vylezli z postele: nahoře pořádně rozdrbané, patku přes oko a ostatní vlasy nechat volně poletovat ve větru. Své vlasy si natupírujte, aby měly co největší objem, trošku je rozcuchejte a zase uhlaďte a přidejte sponku, která bude držet patku, abyste alespoň na jedno oko viděli. Pokud máte odvahu, obarvěte si svoje vlasy na černo nebo na plavou blond a přidejte pár barevných pramínků (od růžové po zelenou). Jak se učesat vám ukáže tohle video .
Uff. Jenom nalíčit se a pořádně se učesat zabere dobrou půlhodinku, teď zbývá se jen stylově obléci. Základem jsou výrazná trička s potiskem. Nic nepokazíte tričkem s vtipným nápisem, názvem vaší oblíbené skupiny či divokým proužkatým/puntíkovaným vzorem. Jestli chcete být ale opravdu za hvězdu šáhněte po něčem bláznivě dětském. Trička s pokémony, dinosaury, postavičkami od Disneyho, kočka Hello Kitty, pejsek Snoopy - čím dětinštější na sobě budete mít motiv, tím budete více obdivováni. Pak se jen natěsnejte do "skinny" džínsů nebo oblečte výrazné legíny, na nohy obujte conversky (každou tkaničku jinou) nebo balerínky a můžete vyrazit.
Ale kde byste byli, kdybyste měli image správné scene girl a nikdo o vás nevěděl. Dalším důležitým krokem je tedy vytvořit si profil na myspace.com a ukázat světu, že jenom vy jste od narození ta pravá, originální scene girl. Vymyslete si správnou přezdívku, pod kterou se budete prezentovat. Chce to něco originálního, s nickem Jana.Novakova nikoho nepřesvědčíte, zkuste být originální a nechte se inspirovat těmito přezdívkami: Audrey Kitching, Kiki Kannibal, Hillary Haywire, Jenny Cupcake... Nahrajte na internet spoustu fotek na nichž koukáte nahoru, dolu, šilháte, smějete se, mračíte se, divíte se, ležíte v posteli, stojíte/klečíte/plazíte se před zrcadlem, máváte, ukazujete gesto "peace"... Vyfoťte se s každým novým kamarádem, novým tričkem, novým plyšákem a nezapomeňte se vyfotit s oblíbeným hrnečkem na kávu. Upravte svojí fotku ve Photofiltru (ti pokročilejší mohou použít Photoshop): přidejte nějaký ten rámeček, zkontrastujte ji na maximun, podepište si jí, aby se někdo nevydával za vás a přidejte nějaký trefný popisek - doporučují se výrazy jako: "Rrrawr", "Luv ya" nebo "Scene girl" - aby si vás někdo nespletl třeba s emo slečnou.
Důležité je také fotit se s různými nápisy na rukou. Populární je napsat si na tělo fixou jméno svého kamaráda a fotku mu věnovat. Spousta vašich internetových kamarádů totiž radostí zešílí až uvidí, že jste si na ruku napsali "I LOVE YOU!" jen kvůli nim. Jestliže vám někdo pošle fotku, na které má na prsou napsané vaše jméno, nelekejte se a vložte si jí na svůj profil pod názvem:

"Present from my love. Thank you, baby."
Pozorně sledujte váš webový profil, aktualizujte informace o sobě a napište denně vzkazy alespoň třem novým lidem (seznamovací formulka zní: "Hi, baby. Ommmgaahhh, you're sooo sexxxxy. How are you? Luv ya, betch.").
Naučit se správný scéno pravopis je také trochu fuška. Mezi svou mluvu vkládejte anglická slovíčka a podivné citoslovce, přidávejte si písmenka a za všechno pište "<333".
Je těžké být správnou scene girl a nebýt přitom pozér. Udržte si proto svou image alespoň týden a všem tvrďte, že jste scene už od narození. Ve volném čase poslouchejte hlasitou hardcore muziku, odsekávejte rodičům, foťte se před zrcadlem, pište si s imaginárními kamarády a průběžně si upravujte make-up. Jestliže kvůli svému novému vzhledu ztratíte své dosavadní přátelé, namlouvejte si, že nebyli správní, protože vás měli brát takovou jaká jste uvnitř, a ne jak vypadáte. Rychle si najděte přátelé mezi svou novou internetovou komunitou a o víkendech pořádejte Scene srazy.
Není lehké být opravdovou scene girl, ale pokud se vám to podaří budete zahrnovány spoustou obdivných vzkazů, najdete si nové přátelé, získáte nějakého kluka z místní hardcore kapelky a konečně budete po dlouhé době in.

xPunkx

14. září 2008 v 12:52 | mrsprincess11 |  *punk*
K punku patří i styl oblékání. Úzké potrhané džíny, vysoké boty, rovněž něčím provokující tričko , kožená nebo džínová bunda. Samozřejmě nesmí chybět nějaký ten řetěz, zámek(samozřejmě visací) , ale ti odvážnější si mohou vzít třeba i petlici, no konečně proč ne, že?!! A v neposlední řadě spínací špendlíky. V letních dnech jsou oblíbené pod kolena zastřihnuté kalhoty, nejčastěji červené(popřípadě jiné provokující barvy) a vysoké boty nahradí v tomto případě vietnamky. Oblíbená jsou i hadrová či kožená sáčka po vzoru Sex Pistol´s, ozdobená několika spínacími špendlíky. Nesmí chybět ani správný účes, ať už je to číro, bodliny nebo jen tak "rozcuchané " vlasy, to vše mnohdy barvené. A když pak vyjdete do ulic a lidé se na vás dívají s otevřenou hubou, pak je to to pravé. Někteří punkeři tvrdí, že punk je v oblečení, to ale není pravda, podle mě je punk hlavně v hlavě, je o svobodě a oblečení se v něm používá jen v provokaci okolí a znázornění toho, co jsme… Nezáleží, jestli máš číro na hlavě, musíš ho mít hlavně v hlavě!!!

xStarsx

14. září 2008 v 12:24 | mrsprincess11 |  *obrázky*

xPhotox

14. září 2008 v 12:23 | mrsprincess11 |  *obrázky*

xŘetězáčekx

13. září 2008 v 20:29 | mrsprincess11 |  *bleskovky+řetězáky*

1)Miluju..kámoše,shopping,hudbu..?
2)Nesnáším..rodiče,zvířata,lhaní..?
3)Bojím se..tmy,pavouků a hadů,doktorů..?
4)Maluješ se..jen lesk,řasenka,vším lesk,řasenka,stíny..?
Photobucket - Video and Image Hosting5)Posloucháš..pop,hip hop,skoro všecko..?
Photobucket - Video and Image Hosting6)Nej skupina..Evanescence,The Pussycat dolls,Bullet for my valentine..?
7)Co radši nosíš..Jiny,sukně,šaty..?
8)Jsi závislá/ý na..počítači,televizi,icQ..?
9)Jakej styl se ti líbí..emo,ghotic,retro..?
10)Líbí se ti..Hello Kitty,Pucca,Didlina..?
vyplňte mi to plss..do komentíkuu..budu moc ráda..děkujuu

Dostanete za tenhle řetězák Jmenovku tak šupity dupyty♥


xChceš se spřátelit?x

13. září 2008 v 20:26 | mrsprincess11 |  *chceš se spřátelit?*
Cawky..Chceš se spřátelit..?
nespřáteluju se s každým SB jsou něco jako seznam blogů,které se mi líbí a zaujaly mě
své SB si ukládám do Oblíbených Stránek
SB musí můjblog naštívit ,,minimálně" 3krát do týdne a psát komentáře(já budu dělat to samé)Zapojovat se do bleskovek a jiných soutěží
Ten kdo tyhle pravidla nebude dodržovat smažu si ho z Oblíbených Stránek
*Snad toho neci po vás moc..a mohli byste to dodržet!*

xEmo Oblečeníx

13. září 2008 v 20:24 | mrsprincess11 |  *emo*
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/10/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

xRuzně barevné avataryx

13. září 2008 v 20:23 | mrsprincess11 |  *avatary*
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/10/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

xAvatáry Sladkustekx

13. září 2008 v 20:22 | mrsprincess11 |  *avatary*

xAvatary Botiček Conversex

13. září 2008 v 20:21 | mrsprincess11 |  *avatary*

xPixelky2x

13. září 2008 v 20:19 | mrsprincess11 |  *pixelky*
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting,,smilewinktonguelaughingsadangrycryingshockednobiggrinheartyesblankevilthinkingwoohoosleepyhuhboredbounceblushcoolkissylove,,

xPixelkyx

13. září 2008 v 20:11 | mrsprincess11 |  *pixelky*
,,,toast_bahtoast_blushtoast_cooltoast_crytoast_deadtoast_luvtoast_madtoast_nerdtoast_ooftoast_piratetoast_razztoast_rofltoast_sadtoast_sexytoast_shocktoast_smiletoast_weeptoast_winktoast_yawntoast_yum,,

xBullet for my valentinex

13. září 2008 v 20:04 | mrsprincess11 |  *Celebrity*

Členové:
Matthew Tuck(zpěv, kytara)
Michael Padget(hlavní kytara)
Jason James (baskytara)
Michael Thomas (bicí)

Čtyřčlenná skupina Bullet For My Valentine z Bridgendu v Jižním Walesu hrající metalcore. Srdcem kapely se stali Matt a Moose, kteří se rozhodli založit skupinu, pojmenovali jí Trauma. Když se skupina dala v roce 1998 dohromady, přejmenovali se na "Jeff Killed John".Původně hráli písničky od Nirvany nebo Metallicy. Začínali v době, kdy další Walské skupiny jako Lost Prophets nebo Funeral for a Friend se začaly stávat více známými.Po koncertování (především jako předskokani) dostali nabídku k nahrání dema, ale těsně před natáčením opustil baskytarista Nick Crandle, tim přerušil existenci celé skupiny. V roce 2004 se vrátily jako Opportunity In Chicago, ale nakonec se přejmenovali na dnešní Bullet For My Valentine. Jelikož jim chyběl basák, tak si "obstarali" Jasona Jamese. Poté začala popularita skupiny stoupat.

xxxBleskovkaxxx

13. září 2008 v 20:02 | mrsprincess11 |  *bleskovky+řetězáky*

1. Kolik máš doma botiček..?..
2. Značka bot na obrázku..?..
3. Máš blog..?..jesi jj tak mi nech odkaz..
4. Jesi bude druhá otázka správně máš u mně diplomek..
5. co chceš na diplomek ?..jesi ho dostaneš
6.beru všechny co odpoví správně papa

xParis Hiltonx

13. září 2008 v 20:00 | mrsprincess11 |  *Celebrity*

Datum narození:17.02.1981
Místo narození:New York, USA
Znamení:Vodnář
Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat inthe Hat a Wonderland masakr.Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.

xRetro stylx

13. září 2008 v 19:57 | mrsprincess11 |  *retro*
xRetro obrázky+infox

13. září 2008 v 19:54 | mrsprincess11 |  *retro*
E To VeSeLý A HrAvÝ StYl kTeRý E PřEdEvŠíM O VzOrEcH A BaRvÁcH.NěKdY DoKáŽe bÝt i hOdNě pŘePlÁcAnÝ,AlE nEzNáM ČlOvĚkA KtErÝmU By sE AnI pŘePlÁcAnEj rEtRo sTyL NeLíBiL.
-->Trocha Retra neuškodí tady ho máte


xBig Rungax

13. září 2008 v 19:53 | mrsprincess11 |  *Celebrity*


Briolette Kah Bic Runga se narodila 13. ledna v roce 1976 jako třetí dcera vojákovi Josephu Runga a čínské kabaretní zpěvačce Sophii Tang, kterou Joseph poznal v Malajsii během Vietnamské války.Vyrůstala v křesťanské čtvrti na okraji města Hornby. V rodině se poslouchala taková hudba jako Carpenters, Shirley Bassey, Dusty Springfield, the Mamas & the Papas nebo Beatles.Když byly Bic 4 roky, slyšela hrát svou matku "Diamonds are forever" (Shirley Bassey) a shledala tento zážitek děsivý: "Nepamatuji si, že bych měla někdy při hudbě takový pocit jako právě při této písni."Ačkoliv oficiálně nebrala žádné hodiny hry na hudební nástroj, ani nestudovala žádnou hudební školu, začala se v 11. letech učit hrát na bubny, později se naučila základy na kytaru a keyboard. Začala skládat své vlastní písně a, snažíce se neustále soupeřit se svou starší sestrou Boh, na střední škole dala dohromady kapelu.Rozhodující se mezi uměleckou školou a hudbou, rozhodla se Bic přestěhovat do Aucklandu, kde si našla adresu Sony v telefonním seznamu a poslala tam nějaké své nahrávky. Song nazvaný "Drive" upoutal pozornost a tak byl uzavřen obchod, díky kterému se Bic zařadila mezi stars celého světa. Stala se zároveň nejúspěšnější muzikantkou na Novém Zélandu.Bicin debut, singl "Drive" si získal srdce Novozélanďanů v roce 1995,ji vystřelil na přední příčky hitparád a v roce 1996 získala prestižní Silver Scrool songwriting award. Následoval singl "Sway", který ji vydláždil cestu k debutovému albu "Drive".


xRihannax

13. září 2008 v 19:52 | mrsprincess11 |  *Celebrity*

Datum narození: 18.02.1988
Místo narození: St. Michael, Barbados
Znamení: Vodnář
Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře.Je to hvězda RnB a soulové scény.Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu.Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá.Nahrál s Rihannou demo s 20 songy,hitem Pon de replay,které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádiacelých Spojených států.Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun,které bylo vydáno 30.srpna 2005.Rihanna prohlásila,že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys,Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit Pon de Replay se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha na 15 v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S,Unfaithful nebo Break it off opět vyhrává na všech amerických hitparádách.K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.Dále na jaře 2007 vydala další své CD Good girl gone bad.Song Umbrella se stalvelmi populární a byl oceněn cenami MTV.