xHappy tree friendsx

13. září 2008 v 19:45 | mrsprincess11 |  *Anime postavičky*
Happy Tree Friends
Happy Tree Friends jsou roztomilá, plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí děsivě špatně. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, vždycky končí katastrofou.

Postavy:
Cuddles
Není nic heboučtějšího než tahle roztomilá králičí kůžička,ale naneštěstí z ní pokaždé lítají chlupy.

Giggles
Stydlivá a sladká tuhle malou pozemní veveřičku spolehlivě poznáte podle její věčné neposednosti a uhihňanosti.Budete jí chtít zaškrtit!

Handy
Žádná práce není dost těžká pro tohoto bobřího tesaře,který utrpěl amputaci obou horních končetin. Je vždy připraven podat "pomocnou ruku", aby dokázal, že lze dosáhnout všeho, pokud máte správný přístup.

Lumpy
Poněkud slaboduchý, modrý sob, který je vždy někde tak,rochu navíc, vždy má srdce otevřené a obě ruce levé, nicméně na rozdíl od ostaních svá dobrodružství přežívá víceméně bez úhony.

Toothy
Jediná věc větší než ocásek tohoto pihatého bobra je jeho předkus.

Nutty
Tahle nervózní, šilhavá veverka se díky svým touhám po sladkém s oblibou dostává do "ulepených" situací, které pro ni nekončívají úplně nejlépe.

Petunia
Tato sladce vonící tchořice nikdy nerozviřuje svůj pach. Určitě si nebudete držet nos v přítomnosti tohoto přátelského stvoření, protože nosí "voňavý stromeček" kolem krku.

Sniffles
Tento intelektuálský mravenečník miluje pojídání mravenců, což by nebylo nic tak neobvyklého, ale ať dělá co dělá, vždycky strká svůj nos do problémů.

Splendid
Je to pták, je to letadlo, NE, je to létající veverka! Tento nebeský hrdina je vždy připraven vrhnout se do záchranné akce. Vždycky se ovšem poněkud přecení a nadělá více škody než užitku.

Flaky
Jakmile tentolupy obtížený dikobraz způsobí svými bodlinami nějaké potíže, snaží se pěkně rychle zmizet.

The Mole
Tenhle slepýkrtek zvládá práci v těch nejnebezpečnějších situacích. (Zvláštní znamení: znaménko krásy)

Disco Bear
Tenhle medvěd to roztočí tak, až lítaj ruce a nohy...

Russel
Zabarikádujte všechny poklopy - pirátská mořská vydra přichází na palubu a má obrovský pravý hák!

Mime
Kdyby akce mluvila hlasitěji než slova, paktenhle jinak tichý jelen nepřestává nikdy mluvit. Jeho šílené činy Vás připraví o řeč.

Lifty a Shifty
Tito mývalí bratři trpící kleptomanií jsou mistři v oboru pěti prstů - Lifty a Shifty by Vám s klidem ukradli Vaše srdce a pak Vám ho obratem ruky prodali zpátky.

Cro-Marnot
První "neanimovaná" postavička - tento starověký savec je sice zamrzlý v kostce ledu, ale v pohybu mu to bohužel nebrání.

Flippy
Emociálně rozháraný medvědí válečný veteránzahřeje Vaše domovy a nezanechá žádné svědky.

Pop
Tento otcovský medvěd nás naučí, že se vždycky najde místo pronaprosté selhání v rodičovské zodpovědnosti.

Cub
Nevinný a roztomilý Pop má neustále plné ruce práce udržet tohohle uličníka dál od problémů. Cupale stejně vždycky skončí na kousky.

-->video Happy Tree Friends
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/10/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Sonush Sonush | Web | 13. září 2008 v 19:47 | Reagovat

Máš úplne super blog :)

Určite sa sem ešte vrátim ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama